Kabinamas popierinis oro gaiviklis Inoop

 • Kraunamos nuotraukos

  Kabinamas popierinis oro gaiviklis Inoop

  Kaina 4 
  Į krepšelį 
 • Kabinamas popierinis oro gaiviklis Inoop, 1 vnt. 

  Vienkartinio naudojimo popierinis oro gaiviklis yra prisodrintas prabangių aromatų natomis, kurių kvapo užteks net iki 20 dienų!
  Gaiviklį galima pakabinti, todėl kabėdamas ant galinio veidrodėlio jis ne tik džiugins akį savo išskirtinumu, bet ir lepins ryškiausiais kvapais. Intensyvesni aromatai juntami esant didesniam oro judėjimui automobilyje.
  Kabinamo oro gaiviklio paruošimas yra labai paprastas – Jums reikės atidaryti maišelį per nurodytą vietą ant įpakavimo, ištraukti kvapuką už virvutės ir pakabinti ant veidrodėlio. Įspėjame, kad produktą reikėtų ištraukti atsargiai ir neskubant, kad neįvyktu joks sąlytis su kitais paviršiais.

  Inoop
  Viršutinės natos: slyva, bergamotė.
  Vidurinės natos: obuolys, cinamonas, gvazdikėliai, gvazdikas.
  Apatinės natos: snaputis, muskusinė vanilė, kedro mediena, gintaras.

  Dėmesio: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali sukelti alergija. Patekus ant odos ar į akis, nuplauti dideliu kiekio vandens, esant poreikiui kreiptis į gydytojus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto įpakavimą. Venkite produkto patekimo į gamtą. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo. 

  Pastaba: kvapo pavadinimas pateiktas aprašyme ir jis gali skirtis nuo esančio paveikslėlyje.  

  Gamintojas: Aromatic 89